Styropian EPS 60 040 THERMO DACH/PODŁOGA STANDARD Arsanit

Styropian EPS 60 040 THERMO DACH/PODŁOGA STANDARD Arsanit
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,040 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10): 60 kPa
Grubość: 1 cm
Objętość opakowania [m3]: 0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 30 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 60 szt.
opakowanie
m2
m3
69,37 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Biały styropian podłogowy EPS 60 renomowanego producenta Arsanit

Prezentujemy Państwu wyjątkowy produkt, jakim jest styropian podłogowy marki THERMO DACH/PODŁOGA STANDARD EPS 60-040, stanowiący synonim innowacji oraz najwyższej jakości w dziedzinie izolacji termicznej. Styropian ten dzięki swojej unikatowej strukturze oraz precyzyjnie dobranym parametrom, spełnia najwyższe standardy efektywności energetycznej, zapewniając optymalne warunki wewnątrz pomieszczeń.

Produkt ten charakteryzuje się wyjątkową twardością, co jest kluczowym aspektem w przypadku ocieplenia podłóg, zarówno tych położonych bezpośrednio na gruncie, jak i tych znajdujących się powyżej poziomu gruntu. Twardy styropian świetnie sprawdzi się również przy ocieplaniu ścian oraz stropów od spodu, szczególnie w zewnętrznych zespolonych systemach ocieplania, realizowanych metodą "lekką-mokrą" (ETICS), znanych również jako bezspoinowe systemy ocieplenia (BSO). Produkt ten został zaprojektowany z myślą o aplikacji w miejscach, które są średnio obciążone, takich jak ściany poniżej poziomu gruntu z izolacją przeciwwodną, podłogi pod płytami prefabrykowanymi i posadzkami, a także stropodachy pełne, do których nie ma dostępu od góry. Jego uniwersalność sprawia, że jest to produkt idealnie dopasowany do szerokiej gamy zastosowań, gwarantując wysoką wydajność oraz trwałość na lata.

Szeroki wybór grubości styropianu podłogowego poprzez konfigurator od 1 do 30 centymetrów

Wymiary płyt styropianowych to 500 mm szerokości oraz 1000 mm długości, co ułatwia ich transport oraz montaż. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach grubości: z krawędziami prostymi (od 10 do 300 mm) oraz z krawędziami frezowanymi (od 50 do 200 mm), co daje możliwość dopasowania izolacji do indywidualnych potrzeb każdej budowy. Zawartość jednego opakowania to około 0,3 m3, a całość jest zabezpieczona folią, gwarantującą ochronę produktu podczas transportu i przechowywania. Styropian na podłogę wyróżnia się wyjątkowymi parametrami technicznymi, potwierdzonymi odpowiednimi certyfikatami i testami. Współczynnik przewodzenia ciepła λD wynosi ≤ 0,040 [W/(m·K)], co świadczy o wysokiej efektywności izolacyjnej produktu. Wytrzymałość na zginanie BS to ≥ 100 kPa, a naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu CS (10) to ≥ 60 kPa, co potwierdza trwałość i odporność styropianu na obciążenia. Produkt spełnia również wymogi bezpieczeństwa pożarowego, co potwierdza klasa reakcji na ogień E. Inwestując w styropian podłogowy wybierają Państwo produkt, który łączy w sobie najwyższą jakość, wydajność oraz trwałość, zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo na lata użytkowania.

Realizacja i termin dostawy dla styropianów Arsanit

Styropian dostępny jest do zakupu przez internet, gdzie klient ma możliwość wyboru rodzaju i grubości za pomocą konfiguratora na stronie. Przyjmujemy także zamówienia pod numerem telefonu 690 533 333 oraz mailowo na adres sklep@proizolacje.pl. Minimum logistyczne wynosi 30 m3 i odnosi się do całkowitej ilości styropianu od tego producenta, w różnych grubościach i rodzajach. Prosimy o kontakt w przypadku chęci zakupu mniejszych ilości, sprawdzimy możliwości dostawy lub zaoferujemy inne rozwiązania. Dostawy przekraczające minimalną ilość logistyczną są bezpłatne w całym kraju. Dostawy odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,040 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
60 kPa
Grubość
1 cm
Frezowanie
Nie
Objętość opakowania [m3]
0,3 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
30 m2
Ilość płyt w opakowaniu
60 szt.
Wymiar płyty
1000 mm x 500 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel