Styropian akustyczny THERMO ACUSTIK PODŁOGA Arsanit

Styropian akustyczny THERMO ACUSTIK PODŁOGA Arsanit
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,045 [W/mK]
Wskaźnik zmniejszenia poziomu uderzeniowego ΔLw, dB (izolacyjność od dźwięków uderzeniowych w podłogach pływających): 33 dB
Objętość opakowania [m3]: 0,280 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 6,5 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 13 szt.
Wybierz Grubość
43/40 mm
opakowanie
m2
m3
50,45 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Akustyczny styropian wygłuszający na podłogę znanego producenta Arsanit

Styropian akustyczny THERMO ACUSTIK PODŁOGA EPS T to produkt innowacyjny, opracowany z myślą o zapewnieniu najlepszej izolacji akustycznej i termicznej w różnego rodzaju budynkach, zarówno mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej. Idealnie nadaje się do stosowania w przedszkolach, szkołach, szpitalach, biurowcach czy hotelach, zapewniając spokój i komfort użytkownikom. Produkt ten stanowi doskonałe rozwiązanie w zakresie izolacji cieplnej i akustycznej stropów międzykondygnacyjnych, chroniąc przed niechcianymi dźwiękami uderzeniowymi. Jego zastosowanie w warstwie układanej pod podkładem podłogowym w podłogach pływających sprawia, że jest to produkt niezwykle uniwersalny i praktyczny. Styropian akustyczny to również doskonałe rozwiązanie w zakresie izolacji termicznej stropów nad nieogrzewanymi pomieszczeniami, zapewniając utrzymanie ciepła i komfortu w pomieszczeniach mieszkalnych.

Wysokie wartości akustyczne pozwalają wygłuszyć podłogi w domu

Wysoka skuteczność akustyczna tego styropianu potwierdzona jest przez wyniki testów, które wykazały, że produkt ten jest w stanie zmniejszyć poziom uderzeniowego dźwięku ΔLw o 29 dB dla grubości 22/20 mm, 32 dB dla grubości 33/30 mm, 33 dB dla grubości 43/40 mm, aż do 34 dB dla grubości 53/50 mm. W parametrach technicznych produktu widoczne są także inne istotne cechy, takie jak współczynnik przewodzenia ciepła λD, który wynosi ≤ 0,045 [W/(m·K)], potwierdzając tym samym jego wysoką efektywność izolacyjną. Wytrzymałość na zginanie BS sięga poziomu ≥ 50 kPa, a obciążenie użytkowe podłogi jest określone na ≤ 4,0 kPa. Produkt spełnia również wymogi bezpieczeństwa pożarowego, co potwierdza klasa reakcji na ogień E. Styropian dostępny jest w płytach o krawędziach prostych, w czterech różnych grubościach: 22/20 mm, 33/30 mm, 43/40 mm i 53/50 mm. Zawartość jednej paczki wynosi około 0,3 m3, a produkt jest zabezpieczony i pakowany w foliowane paczki, co gwarantuje bezpieczeństwo transportu i przechowywania. Podsumowując, jest to produkt, który dzięki swoim wyjątkowym właściwościom akustycznym i termicznym, stanowi idealne rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznej izolacji w swoim domu lub miejscu pracy. Jego uniwersalność, efektywność i bezpieczeństwo użytkowania sprawiają, że jest to wybór godny polecenia.

Realizacja i termin dostawy dla styropianu akustycznego Arsanit

Zakup styropianu możliwy jest przez naszą stronę internetową, gdzie można dopasować rodzaj oraz grubość materiału za pomocą konfiguratora. Odbieramy również zamówienia telefoniczne pod numerem 690 533 333 i mailowo na adres sklep@proizolacje.pl. Minimalna ilość zamówienia to 30 m3 i dotyczy to łącznej ilości styropianu od tego producenta, z możliwością wyboru różnych grubości i typów. Prosimy o kontakt w przypadku zainteresowania mniejszymi ilościami, abyśmy mogli sprawdzić opcje dostawy lub zaproponować alternatywne rozwiązanie. Dostawy, które spełniają minimum logistyczne, realizowane są bezpłatnie na terenie Polski. Wysyłki realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy 8:00 – 16:00.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,045 [W/mK]
Grubość
43/40 mm
Poziom sztywności dynamicznej
SD 20 MN/m3
Wytrzymałość na zginanie (BS)
≥ 50 kPa
Wskaźnik zmniejszenia poziomu uderzeniowego ΔLw, dB (izolacyjność od dźwięków uderzeniowych w podłogach pływających)
33 dB
Objętość opakowania [m3]
0,280 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
6,5 m2
Ilość płyt w opakowaniu
13 szt.
Wymiar płyty
1000 mm x 500 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel