Styropian Termo Organika GOLD Dach podłoga

Styropian Termo Organika GOLD Dach podłoga
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,036 [W/mK]
Grubość: 27 cm
Objętość opakowania [m3]: 0,27 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 1 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 2 szt.
opakowanie
m2
m3
81,03 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Termo Organika GOLD Dach Podłoga – skuteczna izolacja powierzchni

Płyty styropianowe GOLD Dach Podłoga przeznaczone są do wykonywania trwałych, maksymalnie efektywnych termoizolacji powierzchni takich jak podłogi na gruncie w budownictwie mieszkalnym, użyteczności publicznej i przemysłowym przy normalnych obciążeniach, podłogi w systemie ogrzewania podłogowego, podłogi na wszelkiego rodzaju stropach tych o sztywnej konstrukcji jak i wiotkiej jak blacha trapezowa, stropodachy pełne, stropy zewnętrzne a także na wszelkich tarasach i balkonach. Są to płyty białe lub w kropki, produkowane metodą spieniania polistyrenu. Kropki na styropianie to znak firmowy gwarantujący jakość, odróżniający produkt Termo Organiki od innych dostępnych na rynku. Użyte do izolacji termicznej domów płyty styropianowe Dach Gold gwarantują uzyskanie komfortu za niewielką cenę. 

Płyty styropianowe GOLD Dach Podłoga są niezwykle wytrzymałe - odkształcenie pełzania przy długotrwałym ściskaniu nie przekracza 2% przy obciążeniu 30 kPa (3000 kg/m2). Są całkowicie zgodne z normą zharmonizowaną EN 13163:2012+A1:2015. Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła λdekl. w temp. 10°C wynosi 0,036 W/(m*K).

Dachy Gold – szeroki wybór grubości

Płyty Termo Organika GOLD Dach Podłoga dostępny jest w standardowym wymiarze 1000mm x 500mm oraz wielu grubościach, zaczynających się od 10mm z gradacją co 10mm. Oferujemy płyty gładkie jak z bokami frezowanymi. W przypadku podłóg lub dachów konieczne jest obliczenie pola powierzchni, czyli długość x szerokość i przemnożenie wyniku przez grubość styropianu. Wynik to potrzebna objętość styropianu podłogowego wyrażona w m3. Proponujemy doliczenie ok 5%, unikniemy wtedy dodatkowego domawiania materiałów w przypadku ewentualnych odpadów związanych z nieregularnym kształtem pomieszczeń.

Pakowanie styropianu zależy m.in. od grubości produktu Termo Organika GOLD Dach Podłoga - np. przy płytach gładkich o grubości 150 mm w jednej paczce znajdują się 4 płyty a objętość paczki będzie wynosiła 0.30 m3, natomiast przy grubości 50 mm w paczce znajduje się 12 płyty przy tej samej objętości paczki. Jeśli potrzebujesz płyty o innych rozmiarach – nie będzie to problemem. Możesz zamówić płyty izolacyjne Gold Dachy w niestandardowych wymiarach, w takim przypadku należy pamiętać, że wyceniane są one indywidualnie. Pod opisem produktu znajdziesz tabelę rozmiarów, która pozwoli Ci w łatwy sposób wybrać najbardziej odpowiednie. W razie wątpliwości służymy fachową pomocą i doradztwem, dzięki czemu zawsze masz pewność nabycia dokładnie tego, co potrzebujesz.

 

Jak aplikować płyty GOLD DACHY

Nie należy stosować płyt GOLD DACHY w bezpośrednim kontakcie z substancjami działającymi destrukcyjnie na polistyren - EPS, np. rozpuszczalniki organiczne (aceton, benzen, nitro), itp. Płyty styropianowe GOLD DACH należy stosować zgodnie z zaleceniem producenta i Rekomendacją Techniczną i Jakości RTQ ITB 1260/2018 oraz wytycznymi zawartymi w projekcie budowlanym. Podłoże do aplikowania powinno być suche i płaskie. Izolacja przeciwwilgociowa jest wymagana, należy wykonać ją z papy podkładowej, mas wodorozcieńczalnych, mas uszczelniających. W przypadku stropów między kondygnacyjnych dopuszczone jest stosowanie warstwy rozdzielczej z folii PE. Układanie płyt należy rozpocząć w narożniku, wcześniej umieszczając taśmy dylatacyjne na styku stropu ze ścianą. Rzędy płyt powinny być układane z przesunięciem spoin, unikając krzyżowania się ich styków. Termo izolacja powinna mieć dwie lub więcej warstw. Przy ogrzewaniu podłogowym, wodnym należy zwiększyć grubość pokładu (wylewki) o średnicę rur biegnących przez podłogę. Płyty powinny być przykryte folią PE a rury od ogrzewania przypięte klipsami.

Termo Organika GOLD Dach Podłoga – proste zamawianie

Płyty styropianowe GOLD Dach Podłoga dostarczane są wyłącznie w oryginalnych opakowaniach, z etykietą zawierającą informacje o produkcie takie jak data produkcji, kod wg normy specyfikacji technicznej, itp. Przed użyciem płyt do montażu należy przechowywać je w miejscu zadaszonym, gdzie nie będą narażone na oddziaływanie warunków atmosferycznych oraz bezpieczne przed uszkodzeniami.

W celu złożenia zamówienia na płyty izolacyjne Termo Organika GOLD Dach Podłoga należy skorzystać z konfiguratora na stronie, w którym wybiera się grubość płyt oraz rodzaj krawędzi, frezowana lub bez. Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo wiadomość potwierdzającą zamówienie oraz informację o sposobie płatności. Zamówienia można również składać drogą telefoniczną pod numerem 690 533 333 oraz mailową na adres sklep@proizolacje.pl. Czas kompletowania oraz dostawa produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 5 do 14 dni roboczych, najczęściej jest to około tygodnia (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt). Minimum logistyczne, od którego zaczyna darmowa dostawa, to 30m3. W innych przypadkach wycena dostawy zamówienia odbywa się indywidualnie.

 

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,036 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
100 kPa
Grubość
27 cm
Frezowanie
Nie
Objętość opakowania [m3]
0,27 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
1 m2
Ilość płyt w opakowaniu
2 szt.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Ile styropianu zamówić?
Zamawianie odpowiedniej ilości styropianu jest kluczowe dla sukcesu Twojego projektu budowlanego czy remontowego. Za mało materiału może prowadzić do nieoczekiwanych przerw w pracy a nadmiar do niepotrzebnych kosztów. Dowiedz się jak dokładnie obliczyć zapotrzebowanie na styropian i uniknąć powszechnych błędów.
Czytaj więcej
Sposoby izolacji dachu
Czy jesteś zmęczony ciągłym marnowaniem energii i pieniędzy na ogrzewanie domu? Sprawdź nasz najnowszy artykuł, gdzie zdradzamy skuteczne sposoby izolacji dachu. Dowiedz się jak odpowiednio zabezpieczyć swój dom, redukować koszty i zwiększyć komfort przez cały rok. Izolacja dachu nie musi być skomplikowana - odkryj nasze proste, ale efektywne metody!
Czytaj więcej
Gdzie wyrzucić styropian budowlany?
Styropian budowlany to materiał powszechnie stosowany w budownictwie, ale jego utylizacja może stanowić wyzwanie ze względu na potencjalne skutki dla środowiska. Gdzie powinniśmy wyrzucać styropian budowlany?
Czytaj więcej
pixel