Styropian EPS 100 dach/podłoga SUPER 036 Tyron

Styropian EPS 100 dach/podłoga SUPER 036 Tyron
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,036 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10): 100 kPa
Grubość: 1 cm
Objętość opakowania [m3]: 0,25 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 25 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 50 szt.
opakowanie
m2
m3
70,48 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Najpopularniejszy styropian EPS na podłogę

Płyty styropianowe TYRON DACH SUPER EPS 100 – 036, wytworzone z wykorzystaniem spienionego polistyrenu i najnowszych technologii, reprezentują najwyższą klasę wśród materiałów izolacyjnych. Idealnie sprawdzają się jako styropian podłogowy oraz styropian na ocieplenie stropu, zapewniając skuteczną izolację termiczną w różnorodnych zastosowaniach budowlanych.

Charakterystyka techniczna tych płyt jest imponująca. Klasyfikowane są one w EUROKLASIE E pod względem reakcji na ogień, co zapewnia bezpieczne użytkowanie. Ich współczynnik przenikania ciepła wynosi zaledwie 0,036 W/mK, co świadczy o ich wyjątkowej efektywności izolacyjnej. Wytrzymałość na rozciąganie prostopadłe do powierzchni czołowych oraz wytrzymałość na zginanie przekraczają odpowiednio 100 kPa i 150 kPa, co potwierdza ich wytrzymałość i trwałość. Płyty mają standardowe wymiary 1000×500 mm i są dostępne w szerokim zakresie grubości od 10 do 300 mm, co umożliwia ich elastyczne dopasowanie do specyficznych potrzeb projektu. Krawędzie płyt mogą być proste lub frezowane, co ułatwia montaż i zapewnia estetyczne wykończenie.

Idealny styropian pod wylewkę i pod ogrzewanie podłogowe

Zastosowanie tego styropianu jest wszechstronne. Są idealne do izolacji cieplnej ścian fundamentowych i ścian piwnic, podłóg na gruncie z podkładem posadzkowym, rdzenia płyt warstwowych ściennych i dachowych z okładzinami z papy, stropów pod podkładem posadzkowym, na krokwiach, dachów płaskich, tarasów i balkonów. Nadają się również doskonale pod systemy ogrzewania podłogowego, izolację stropów nad przejazdami, w prefabrykowanych płytach warstwowych, cokołach w zewnętrznych zespolonych systemach ocieplenia oraz podłóg pod podkładem z prefabrykowanych płyt.

Podsumowując, styropian podłogowy TYRON DACH SUPER EPS 100 – 036 to produkt, który łączy w sobie wyjątkową wydajność, wszechstronność zastosowań i najwyższą jakość wykonania. Są nieodzownym elementem w nowoczesnym budownictwie, przyczyniając się do poprawy efektywności energetycznej i komfortu użytkowania budynków.

W jaki sposób zamówić styropian z dostawą na budowę?

Nasza strona internetowa umożliwia składanie zamówień na styropian przez konfigurator. Zamówienia można również złożyć telefonicznie pod numerem 690-533-333 lub mailowo na adres sklep@proizolacje.pl. Minimalne zamówienie to 30m3 styropianu, z darmową dostawą. Minimum logistyczne odnosi się do całkowitej ilości produktów od jednego producenta, mogą to być różne typy i grubości styropianu. Dostarczamy w województwach: wielkopolskim, lubuskim, dolnośląskim, małopolskim, śląskim, świętokrzyskim, opolskim. Czas realizacji to zwykle od 3 do 10 dni roboczych. Więcej o dostawach na: https://proizolacje.pl/pol-delivery.html.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,036 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
100 kPa
Dostawa możliwa na obszarze
Województwo : wielkopolskie / lubuskie / dolnośląskie / małopolskie / śląskie / świętokrzyskie / opolskie
Grubość
1 cm
Frezowanie
Nie
Objętość opakowania [m3]
0,25 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
25 m2
Ilość płyt w opakowaniu
50 szt.
Wymiar płyty
1000 mm x 500 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel