Wełna skalna Rockwool

( ilość produktów: 34 )

Dobrze dopasowana wełna skalna jest niezbędna, by efektywnie ocieplić budynek. Wełna skalna Rockwool z naszej oferty to produkt wiodącej marki znanej na całym świecie. Grupa Rockwool została założona już w 1909 roku i od tamtej pory stale rozwija swoje rozwiązania z zakresu produktów do termoizolacji. Lata badań sprawiły, że wełna mineralna skalna Rockwool stała się doceniana w kilkudziesięciu krajach na wszystkich kontynentach. Jest one polecana zarówno przez samych klientów, jak i fachowców z branży budowlanej.

Wełna Rockwool opinie zbiera bardzo dobre ze względu na to, że wszystkie produkty wykonywane są z materiałów najwyższej jakości, co daje im trwałość na wiele dekad. Nawet pomimo upływu lat nie tracą swoich parametrów izolacyjnych, co jest doceniane nawet przez najbardziej wymagających klientów. Jednocześnie cena wełny skalnej Rockwool jest taka, że produkty duńskiej marki są chętnie wybierane przez grupy klientów szukających najwyższej jakości wełny izolacyjnej w dobrej cenie.

Skalna wełna mineralna Rockwool – różne warianty

W naszym asortymencie można znaleźć skalną wełnę mineralną Rockwool w różnych wariantach. Ta marka w swojej ofercie ma wiele linii produktów, takich jak:

  • Fasrock LL,
  • Frontrock S,
  • Frontrock Max E,
  • Steprock HD,
  • Steprock HD4F,
  • Superrock,
  • I wiele innych.

U nas w sklepie można nabyć wełnę skalną Rockwool w kilkudziesięciu wersjach dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb klientów. Różni się ona nie tylko grubością, ale też rodzajem – dostępna jest w płytach, lub matach. Ponadto każdy wyrób nieco różni się współczynnikiem przewodzenia ciepła. Wełna skalna mineralna Rockwool spełnia bardzo wyśrubowane normy, a deklarowane współczynniki mają odzwierciedlenie w realnych parametrach utrzymywanych przez produkty. Dokładne parametry podane są w opisach każdego z produktów z naszego sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wełny skalnej do ocieplania ścian, dachów, podłóg i innych.

pixel