Aktualności

Marzec 2023 przyniósł obniżkę cen dla styropianów, to bardzo dobry czas na realizację zamówień w obecnych cenach przed zaplanowanymi pracami dociepleniowymi na wiosnę. Czas realizacji dostawy towaru na budowę jest znacznie mniejszy niż pod koniec poprzedniego roku. Chętnie odpowiedmy na Państwa pytania na naszej infolini dostępnej pod numerem 690 533 333 oraz mailowo pod adresem sklep@proizolacje.pl. Zachęcamy do kontaktu !
Czytaj więcej

Pragniemy poinformować, że obecnie czas realizacji dostaw może być nieco wydłużony ze względu na dużą ilość zamówień i kolejki produkcyjne w fabrykach producentów materiałów. Dokonamy wszelkich starań aby zrealizować dostawy do Państwa tak szybko jak jest to możliwe.

Dziękujemy za wyrozumiałość. 

Kwiecień stoi pod znakiem dalszych spadków cen styropianów, warto rozważyć zakup jeszcze przed sezonem dociepleniowym - szczególna promocja na produkt Lambda White Fasada firmy Swisspor. W naszym sklepie pojawiły się dodatkowe elementy systemu takie jak kleje, kołki siatki i tynk do elewacji. Nasza infolinia dostępna jest do Państwa dyspozycji od 8 do 18 także w weekendy, gorąco zachęcamy do kontaktu.
Czytaj więcej

Marzec przyniósł spadek cen styropianów, zatem jest to najlepszy czas na zakup materiałów w dobrych cenach jeszcze przed sezonem dociepleniowym. 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt sklep@proizolacje.pl bądź infolinia 690 533 333.

pixel