Płyty izolacyjne PIR FINNFOAM

( ilość produktów: 8 )

Decydując się na płyty izolacyjne PIR Finnfoam, podejmują Państwo najlepszą z możliwych decyzji. Finnfoam to renomowany producent, który gwarantuje wysokiej jakości materiały do ocieplenia, sprawdzone w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Bazując na doświadczeniu i znajomości branży oraz biorąc pod uwagę oczekiwania i potrzeby klientów, wprowadziliśmy do oferty płyty izolacyjne PIR, dzięki którym nabywca nie musi martwić się o jakość ocieplenia swoich ścian lub dachów.

Płyty izolacyjne PIR Finnfoam – co je wyróżnia?

Płyty izolacyjne PIR producenta FInnfoam produkowane są ze sztywnej pianki poliuretanowej, która jest z obu stron pokryta wieloma warstwami nieprzepuszczalnej folii aluminiowej. Taka płyta nadaje się do wykorzystania przy ociepleniu ściany lub dachu, do izolacji ścian od strony wewnętrznej, a także do innych konstrukcji, które nie wymagają grubej warstwy termoizolacji. Nasze rozwiązanie sprawdzi się także w przypadku izolacji sauny, ponieważ produkt jest paroszczelny, odporny na wilgoć, a także odbija promienie podczerwone. Cienka płyta spełnia wszystkie wymagania, których oczekuje się od produktów do ocieplenia, a jej grubość nie zmniejszy metrażu żadnego pomieszczenia, z uwagi na to, że jest wyjątkowo cienka.

Płyty te posiadają potrzebne certyfikaty, w tym ognioodporności. Gwarantujemy więc, że w razie pożaru nasz produkt zapobiegnie rozprzestrzenianiu się ognia, a także zmniejszy ryzyko ewentualnego kolejnego zapłonu. Płyta pod wpływem ognia nie topi się, ale ulega zwęgleniu i tworzy warstwę ochronną, co pozwala powstrzymać ogień. Producenta wyróżnia również dbałość o środowisko, zdrowie i bezpieczeństwo klienta. Płyty izolacyjne PIR Finnfoam klasyfikuje się do klasy M1 w Finlandii – jest to najwyższy stopień jakości powietrza, dzięki któremu produkty są na tyle bezpieczne, że można je stosować w domach, mieszkaniach, szpitalach i zakładach pracy.

Płyty izolacyjne PIR producenta Finnfoam – dlaczego my?

Oferowane przez nas produkty można opisać trzema kluczowymi słowami – wielofunkcyjność, szczelność oraz termoizolacja. Jesteśmy na rynku od ponad 30 lat i naszym głównym celem jest dotrzeć i spełnić oczekiwania jak największej liczby klientów. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość, atrakcyjną cenę i uniwersalność, co razem wzięte tworzy idealny materiał do ocieplenia. Płyty izolacyjne PIR Finnfoam to wyjątkowa oferta stanowiąca najlepsze połączenie wytrzymałości i wszechstronności.

pixel