Płyty izolacyjne PIR RECTICEL

( ilość produktów: 18 )

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, prezentujemy efektywne termicznie płyty izolacyjne PIR Recticel. Stworzone zostały z myślą o wszystkich tych, którzy szukają wysokiej jakości rozwiązania dla swojego dachu lub tarasu. Firma Recticel jest wieloletnim, doświadczonym w branży i godnym zaufania producentem, oferującym wydajne produkty, dając przy tym gwarancję satysfakcji każdemu nabywcy.

Płyty izolacyjne PIR producenta Recticel jako wartościowy produkt

Proponujemy Państwu dwa główne rodzaje naszych płyt – Powerroof oraz Eurothane. Pierwszy z nich stosowany jest do izolacji dachu skośnego, najczęściej w obiektach nowo budowanych lub remontowanych. Płyty izolacyjne PIR Recticel dzięki warstwie aluminium odbijają w zimie światło, które trafia do wnętrza budynku, co sprawia, że jest to bardzo nowoczesne i efektywne rozwiązanie. Ich zaletą jest również szybkość i łatwość montażu oraz możliwość połączenia ze świetlikiem lub wentylacją. Natomiast Eurothane używana jest od ponad 40 lat i określana jako trwała izolacja tarasów i płaskich dachów. Tego rodzaju produkty nadają się do stosowania także pod membrany do instalacji hydraulicznych.

Producent zapewnia, że płyty izolacyjne PIR są bardzo lekkie, cienkie i posiadają odpowiednie certyfikaty, które potwierdzają niezawodność naszych płyt w zakresie izolacji. Ze względu na zróżnicowane potrzeby naszych nabywców, posiadamy w asortymencie naszej firmy również płyty Eurofloor, które mają za zadanie pełnić funkcję wytrzymałego i odpornego płaszcza termiczego w posadzkach czy przy ogrzewaniu podłogowym.

Dlaczego powinni Państwo wybrać produkty firmy Recticel?

Płyty izolacyjne PIR producenta Recticel charakteryzuje przede wszystkim odporność na uszkodzenia, wytrzymałość na ściskanie oraz niskie przewodzenie ciepła. Są to najważniejsze cechy, którymi powinien kierować się każdy klient, mający zamiar zaopatrzyć się w materiały do izolacji. My, jako doświadczona firma oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości o wielu możliwych zastosowaniach, dając przy tym gwarancję satysfakcji.

pixel