Styropian Swisspor PLUS dach podłoga 040

Styropian Swisspor PLUS dach podłoga 040
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,040 [W/mK]
Grubość: 16 cm frezowany
Objętość opakowania [m3]: 0,226 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 1,41 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 3 szt.
opakowanie
m2
m3
50,59 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Swisspor PLUS dach podłoga – najniższa cena

Swisspor PLUS dach podłoga jest płytą z białego styropianu, który otrzymuje się w wyniku spieniania polistyrenu z wykorzystaniem pary wodnej i temperatury. W pierwszej kolejności formuje się bloki, które następnie w procesie technologicznym są cięte na płyty i pakowane w paczki. Płyty PLUS dach podłoga charakteryzują się wytrzymałością na ściskanie o wartości 60kPa, dlatego mogą być stosowane do izolacji cieplnej podłóg, poddaszy, strychów użytkowych i nieużytkowych w budownictwie zarówno jedno i wielorodzinnym. Wszędzie tam gdzie obciążenia sią niewielkie. Producent określił, że dopuszczalne równomiernie rozłożone obciążenie użytkowe dla tego produktu nie powinno być większe niż 1,8t/m2. Producentem płyt jest Swisspor, producent znany z wysokiej jakości swoich produktów, jest On jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku wśród producentów styropianu. 

Styropian PLUS dach podłoga – wymiary i obliczanie potrzebnej ilości

Płyty pakowane są standardowo w paczki o wymiarach 1000x500mm, w dostępnych grubościach od 20mm, ze stopniowaniem co 10mm do maksymalnej grubości 300mm. W opcji z krawędzią frezowaną płyta ma wymiar 980x480mm i występuję w zawężonych grubościach od 50-200mm. Przed złożeniem zamówienia należy określić ilość metrów sześciennych styropianu, jaka będzie potrzebna do wykonania termoizolacji. Należy pomnożyć minimalną grubość izolacji wyrażoną w metrach razy pole powierzchni izolowanej m2. Mnożąc przez siebie powyższe otrzymujemy potrzebna ilość m3 styropianu którą powinniśmy zaokrąglić w górę do pełnej paczki. Warto w tym celu posłużyć się tabelą pakowania ponieważ różne grubości mają różne ilości płyt w paczce, dla przykładu grubości 15cm w paczce są 4 płyty, a jej objętość 0,30m3, natomiast 16cm są już 3 płyty a paczka zawiera 0,24m3 styropianu. 

Swisspor PLUS dach podłoga – jak aplikować?

Montaż płyt styropianowych zarówno na podłogach jak i na dachach płaskich zaleca się wykonać w dwóch warstwach w celu wyeliminowania mostków termicznych. Płyty należy układać na mijankę, by krawędzie płyt z dolnej i górnej warstwy się nie pokrywały. Układanie płyt na posadzkach należy rozpocząć od narożnika pomieszczenia. Kolejne płyty powinny być układane równo i ciasno. 

Swisspor EPS PLUS dach podłoga – zamówienie i realizacja

Styropian Swisspor EPS PLUS dach podłoga można zamówić w każdej chwili – minimum logistyczne to 25m3. W celu złożenia zamówienia należy skorzystać z konfiguratora na stronie, w którym wybiera się grubość płyty oraz jej rodzaj (z frezowaniem lub bez). Po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo wiadomość potwierdzającą zamówienie oraz informację o sposobie płatności. Zamówienia można również składać drogą telefoniczną pod numerem 690 533 333 oraz mailową na adres: sklep@proizolacje.pl. Czas kompletowania oraz dostawa produktu przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 5 do 14 dni roboczych, najczęściej jest to około tygodnia (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt). 

Należy pamiętać, że przed rozpoczęciem prac z ich użyciem, płyty należy przechowywać w sposób zabezpieczający przed uszkodzeniami i oddziaływaniem warunków atmosferycznych.

 

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,040 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
60 kPa
Grubość
16 cm frezowany
Frezowanie
tak
Objętość opakowania [m3]
0,226 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
1,41 m2
Ilość płyt w opakowaniu
3 szt.
Wymiar płyty
980 mm x 480 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel