Styropian fasadowy Lubau FASADA PASYWNA PLUS 033

Styropian fasadowy Lubau FASADA PASYWNA PLUS 033
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,033 [W/mK]
Grubość: 10 cm frezowany
Objętość opakowania [m3]: 0,29 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 2,87 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 6 szt.
opakowanie
m2
m3
73,12 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Lubau FASADA PASYWNA PLUS 033 - grafitowy styropian wysokiej jakości

Styropian produkowany jest przez polską firmę Lubau. Marka jest jedną z wiodących nie tylko w Polsce ale również w Europie. Głównie z uwagi na konkurencyjne ceny ale i bardzo dobry stosunek ceny do jakości oferując bardzo solidne styropiany. Bardzo dobre parametry izolacyjne uzyskano dzięki zastosowaniu wysokiej jakości surowców do produkcji. Styropian Lubau fasada Pasywna Plus został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu w domach energooszczędnych z naciskiem na osiągnięcie znaczącej obniżki kosztów energii poprzez odpowiedniej jakości docieplenie.Jedną z najważniejszych cech Lubau Fasada Pasywna Plus jest współczynnik lambda na poziomie 0,033 [W/(mK)] co oznacza, że zapewnia wyjątkowo skuteczną izolację termiczną budynków. Ponadto jest odporny na działanie wilgoci, co pozwala utrzymać stałe parametry izolacyjne w czasie oraz zapobiega rozwojowi pleśni i grzybów. Materiał ten cechuje się również niewielką rozszerzalnością cieplną, co oznacza, że płyty styropianu grafitowego nie ulegają zmianom wymiarów pod wpływem zmian temperatur otoczenia. Warto również wspomnieć, że styropian ten przy odpowiedniej grubości spełnia normy aby ubiegać się o dofinansowanie np. z programu Czyste Powietrze.

Zastosowanie w praktyce dla grafitowego styropianu fasada PASYWNA PLUS

Z uwagi na swoje parametry oraz relatywnie niską cenę styropian ten wybierany jest najczęściej do ekonomicznych rozwiązań gdzie wymagany jest styropian o niskiej lambdzie ale jednocześnie nie nadwyrężający mocno budżetu. Styropian grafitowy Lubau fasada Pasywna Plus może być stosowany zarówno w przypadku budynków jedno- i wielorodzinnych, jak również obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola czy domy opieki. Materiał ten doskonale sprawdzi się również przy termomodernizacji istniejących budynków, dzięki swoim wszechstronnym właściwościom izolacyjnym. Znajdzie zastosowanie do ocieplenia ścian nie tylko wyżej wymienionych budynków mieszkalnych ale też obiektów gdzie niekoniecznie chcemy inwestować w najdroższe materiały ale wymagana jest dobra izolacja jak np. stare budynki, garaże, budynki gospodarcze, obiekty rolnicze, magazyny itp. Ponadto styropian można zastosować do izolacji szkieletowych ścian działowych lub murowanych ścian trójwarstwowych. Styropian Lubau fasada Pasywna Plus znajdzie również zastosowanie w ociepleniu dachów stromych pod i między krokwiami gdzie nie ma potrzeby stosowania styropianów twardych a przez niższą cenę ten styropian będzie tańszym rozwiązaniem.

Zamówienie i realizacja

Styropian dostępny jest w grubościach od 2 cm do 20 cm. Płyty produkowane są w wersji o bokach płaskich a standardowy wymiar płyt wynosi 1000 x 500 mm. Dodatkowo dostępne są płyty frezowane czyli na zakładkę od grubości 8 cm do 20 cm. Pozwala to dobrać dowolną konfigurację styropianu zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Wszystkie produkty wytwarzane są na zamówienie i dostarczane w oryginalnych opakowaniach. Etykiety zawierają wszystkie najpotrzebniejsze informacje o produkcie. Każdy produkt posiada dokumentację potwierdzającą parametry w postaci deklaracji właściwości użytkowych.

Styropian Lubau Fasada Pasywna Plus można zamówić poprzez stronę internetową, telefonicznie pod numerem 690 533 333 lub mailowo pod adresem sklep@proizolacje.pl. Minimum logistyczne wynosi 25 m3 i dotyczy łącznej ilości styropianu tego producenta. Mogą być różne grubości oraz różne rodzaje. W przypadku mniejszej ilości prosimy o kontakt zweryfikujemy możliwość dostawy lub zaproponujemy alternatywne rozwiązanie. Dostawa spełniająca minimum logistyczne jest gratis w dowolne miejsce w kraju. Nie realizujemy dostaw za granicę. Dostawy realizowane są od poniedziałku do piątku w dni robocze w godzinach 8:00 – 16:00. Standardowy termin realizacji zamówień wynosi 3 – 10 dni roboczych. Więcej informacji o warunkach dostawy https://proizolacje.pl/pol-delivery.html

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,033 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie - TR
80 kPa
Grubość
10 cm frezowany
Frezowanie
tak
Objętość opakowania [m3]
0,29 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
2,87 m2
Ilość płyt w opakowaniu
6 szt.
Wymiar płyty
980 mm x 480 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Wpływ warunków atmosferycznych na montaż styropianu
Styropian jest skutecznym rozwiązaniem izolacyjnym w trakcie budowy, lecz jego właściwości i trwałość mogą ulec zniszczeniu, gdy jest narażone na ekstremalne warunki pogodowe. Zobacz nasz przegląd głównych czynników atmosferycznych wpływających na montaż styropianu, i uniknij podstawowych błędów.
Czytaj więcej
pixel