Styropian Swisspor

( ilość produktów: 67 )

Osobom poszukującym najwyższej jakości materiałów izolacyjnych do zabezpieczania płyt fundamentowych, stropów, dachów i ścian budynków polecamy oryginalny styropian Swisspor. Polskie zakłady szwajcarskiej marki specjalizują się właśnie w produkcji nowoczesnych materiałów hydro- i termoizolacyjnych dedykowanych tworzeniu obiektów energooszczędnych, a przy tym skutecznie chronionych przed wilgocią.

Styropiany fundamentowe, fasadowe i inne

Na bogatą ofertę szwajcarskiej marki składają się nowoczesne materiały izolacyjne o zróżnicowanym przeznaczeniu. Podstawą jest oczywiście fundamentowy styropian Swisspor, czyli materiał charakteryzujący się dużą odpornością na ściskanie, o niskim poziomie nasiąkliwości, również przy całkowitym zanurzeniu oraz dobrym współczynniku przewodzenia ciepła. Dzięki temu jest to produkt uniwersalny, najczęściej wykorzystywany do izolacji fundamentów, ścian piwnic i garaży podziemnych, który z powodzeniem może być stosowany również w charakterze materiału do izolacji stropów, podłóg posadowionych na gruncie, dachów płaskich i zielonych. Dopełnieniem podstawowej oferty marki jest fasadowy styropian Swisspor, czyli materiał dedykowany izolacji termicznej ścian budynków. W ofercie sklepu proizolacje.pl znajdziesz produkowany przez tę markę fasadowy styropian przeznaczony do zabezpieczania ścian wewnętrznych i zewnętrznych. To seria produktów charakteryzujących się doskonałymi parametrami w zakresie termoizolacyjności, dużą trwałością i wygodą montażu. Firma Swisspor sprzedaje również materiały izolacyjne na dachy i podłogi, tarasy, parkingi i posadzki (styropiany o wysokiej wytrzymałości na ściskanie).

Inwestycja w materiały izolacyjne szwajcarskiej marki to gwarancja powtarzalnych, doskonałych parametrów technicznych, trwałości i łatwości montażu. Korzystając z naszej oferty, możesz zamówić oryginalny styropian Swisspor do wykonania izolacji termicznej oraz hydroizolacji zarówno nowego, jak i starego, właśnie remontowanego budynku. Zapoznaj się z pełną listą dostępnych produktów i złóż zamówienie na interesujące Cię materiały.

pixel