Styropian fasadowy Austrotherm

( ilość produktów: 10 )

Dobrze dopasowany styropian to niezbędny element elewacji, bez którego nie da się osiągnąć satysfakcjonującej izolacji termicznej. W ofercie naszego sklepu można znaleźć styropian fasadowy Austrotherm w różnych wariantach. Firma Austrotherm działa na rynku już od 1993 roku, a w tym czasie zyskała renomę na całym świecie. Austriacki koncern zajmuje się produkcją materiałów termoizolacyjnych najwyższej jakości, co doceniają klienci i specjaliści z branży. Dzięki temu marka zdobywa liczne nagrody branżowe oraz nadawane przez konsumentów.

Ponadto kupując produkty Austrotherm ma się pewność, że każdy z nich przeszedł surową kontrolę jakości oraz został wyprodukowany z materiałów wysokiej klasy przy zachowaniu najwyższej możliwej precyzji. Cena styropianu fasadowego Austrotherm charakteryzuje się świetnym stosunkiem do jakości.

Styropian fasadowy Austrotherm – różne grubości

Styropian fasadowy Austrotherm dostępny jest w wielu wariantach różniących się grubością, a także przeznaczeniem i sposobem wykonania. Są to linie produktów, takie jak Austrotherm EPS FASSADA THERMA, Austrotherm EPS FASSADA Premium, czy Austrotherm FASSADA SUPER. Charakteryzują się one przede wszystkim innym przeznaczeniem, jeśli chodzi o docelowe miejsce montażu i sposób. Ponadto mogą mieć różne współczynniki przewodzenia ciepła, choć niezależnie od wybranego wariantu, są one na bardzo dobrym poziomie. Przy grubości 16 cm mają od 0,031 do 0,038 Lambda, co jest wynikiem spełniającym wyśrubowane kryteria. Szczegółowe parametry techniczne każdej z wersji styropianu są zawarte w opisach produktów, by klienci mogli precyzyjnie dopasować go do swoich potrzeb.

Styropian fasadowy Austrotherm i inne wersje styropianów tej marki nadają się do ocieplenia nie tylko ścian budynków, ale także podłóg. Dostępne w naszym asortymencie styropiany podłogowe marki Austrotherm są dopasowane pod względem parametrów do tego rodzaju zastosowania, a dodatkowo mogą być z powodzeniem stosowane do ocieplania poddaszy.

pixel