Styropian fasadowy EPS Biały YETICO

( ilość produktów: 4 )

Styropian Fasada Yetico to uniwersalny produkt wysokiej jakości, znajdujący różnorodne zastosowanie w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Niski współczynnik przewodzenia ciepła płyt styropianowych tego producenta gwarantuje największą ochronę budynku przed wyziębieniem w zimie i przegrzaniem w lecie, a także przed wilgocią. Prezentowane produkty spełniają wymagania nowoczesnego budownictwa w zakresie izolacyjności termicznej i akustycznej. Dzięki wysokim standardom produkcji firma jest również dostawcą nowoczesnych rozwiązań na rynek niemiecki. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór materiałów tej marki, służących do ocieplania ścian zewnętrznych, wewnętrznych i fasadowych. Gwarantujemy najlepsze ceny i doradztwo przy wyborze odpowiedniego materiału izolacyjnego.

Właściwości styropianu Fasada Yetico

Nowoczesny styropian Fasada Yetico wykorzystywany jest z powodzeniem do wszystkich typów budynków – domów jedno- i wielorodzinnych, kamienic, apartamentów, budynków użyteczności publicznej czy hal przemysłowych. Odpowiedni do izolacji cieplnych ścian zewnętrznych i wewnętrznych, tworzonych różnymi metodami. Płyty styropianowe mają bardzo szerokie zastosowanie w budownictwie, ponieważ zapewniają największe bezpieczeństwo. Jest to materiał bezpieczny dla środowiska naturalnego, wykazuje właściwości samogasnące, nie zapala się np. od iskry papierosa, ponadto to jeden z najtańszych materiałów termoizolacyjnych, łatwy w montażu. Prawidłowo wykonana izolacja tego typu zapewnia zmniejszenie wydatków na ogrzewanie na poziomie 50%, ogranicza również emisję szkodliwego dwutlenku węgla nawet do 60%.

Styropian Fasada Yetico wykazuje bardzo dobre właściwości izolacyjne dzięki niskim współczynnikom przewodzenia ciepła. W związku z tym spełnia wysokie wymagania budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Jest przy tym odporny na działanie pleśni, grzybów i bakterii. Nie stanowi pożywienia dla owadów i gryzoni. Nie wydziela substancji szkodliwych, które mogłyby mieć negatywny wpływ na zdrowie organizmów żywych. Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, firma oferuje produkty idealnie dopasowane do ocieplenia danej przegrody – podłóg, dachów, stropodachów, ścian, tarasów, a także płyty do izolacji w systemach wodnego ogrzewania podłogowego, dzięki temu możliwe jest wykonanie jak najlepszej izolacji cieplnej i tym samym zapewnienie odpowiednich warunków mieszkaniowych.

pixel