Styropian fasadowy EPS Biały Termo Organika

( ilość produktów: 5 )

Styropian fasadowy Termo Organika EPS to uniwersalny produkt wysokiej jakości, znajdujący różnorodne zastosowanie w nowoczesnym budownictwie. Jest to materiał termoizolacyjny, produkowany z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu wykazuje bardzo dobre właściwości izolacyjne, zapobiegając tym samym wydostawaniu się ciepła na zewnątrz i zapewniając oszczędność na ogrzewaniu budynku. Producent jest wytwórcą oryginalnych płyt styropianowych w kropki, gwarantujących najwyższy standard energooszczędny. W celu zapewnienia najwyższej jakości wyroby poddawane są stałym i niezależnym badaniom, a także posiadają rekomendacje techniczne RTQ i certyfikat zgodności Instytutu Techniki Budowlanej.

Styropian Termo Organika Fasada – produkt, któremu warto zaufać

Styropian Termo Organika Fasada jest odpowiedni do wszystkich typów budynków, m.in. domów jedno- i wielorodzinnych, kamienic, apartamentów, budynków użyteczności publicznej, hal przemysłowych. Producent oferuje pięć podstawowych grup produktów, idealnie dopasowanych do każdej przegrody wymagającej ocieplenia: fasada, dach–podłoga, fundament, parking, płyty specjalne. Dzięki temu podziałowi gwarantujemy idealne rozwiązania, doskonale dostosowane do swojego przeznaczenia. Płyty styropianowe są podzielone również pod względem współczynnika przewodzenia ciepła. Wykorzystując produkty z tej linii, można osiągnąć nawet 0,031 W/(mK) – jest to rekordowo wysoki współczynnik na rynku.

Styropian Termo Organika Fasada to nowoczesne rozwiązanie producenta, który jest dostawcą nowatorskich wyrobów dla budownictwa energooszczędnego od blisko 15 lat. Firma posiada wyłączne prawo, zastrzeżone w urzędach patentowych – polskim i europejskim – do produkcji płyt styropianowych w kropki, typu Dalmatyńczyk, których jakość została potwierdzona nagrodami, rekomendacjami i opiniami ekspertów. Dzięki doskonałym parametrom termoizolacyjnym produkt ten zapewnia najlepszą ochronę przed stratami ciepła przez ściany zewnętrzne. Z kolei podział wyrobów pod względem przeznaczenia gwarantuje wybór jak najlepszego rozwiązania w każdym przypadku. Proponujemy szeroką gamę produktów tej marki, m.in. płyty Dalmatyńczyk, Dalmatyńczyk Plus, Gold i Silver w korzystnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

pixel