Styropian fasadowy EPS Biały SWISSPOR

( ilość produktów: 5 )

Witamy w sklepie internetowym proizolacje.pl! W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg różnorodnych materiałów termoizolacyjnych, które wyróżniają się najwyższą jakością. Wśród nich znalazł się także styropian EPS fasada marki Swisspor. Szwajcarski producent od wielu lat z powodzeniem dostarcza konsumentom na całym świecie niezawodne rozwiązania, które nieustannie cieszą się niezmienną popularnością oraz zaufaniem. Połączenie szwajcarskiej precyzji z najlepszymi surowcami gwarantuje, że każda z propozycji tej marki zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. W sklepie internetowym proizolacje.pl mają Państwo możliwość zakupu tych innowacyjnych produktów w niezwykle przystępnych cenach. Zapraszamy do poznania szczegółów oferty!

Szwajcarska skuteczność termoizolacyjna

Każdy pracownik branży budowlanej doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotne jest wykorzystanie najlepszych materiałów podczas wszelkich przeprowadzanych prac. Izolacja termiczna budynku nie jest wyjątkiem - zastosowanie sprawdzonych i solidnych surowców zagwarantuje obiektowi doskonałą ochronę przed zimnym powietrzem, które bez warstwy izolacyjnej mogłoby dostawiać się do środka. Co więcej, produkty Swisspor typu fasada pozwalają na zatrzymanie ciepła z ogrzewania wewnątrz pomieszczeń oraz redukują przedostające się z zewnątrz hałasy. Specjalnie z myślą o naszych klientach w naszym asortymencie znalazły się wyłącznie przetestowane i docenione przez klientów na całym świecie materiały, które już dziś mogą Państwo zakupić w atrakcyjnych cenach.

Styropian EPS fasada marki Swisspor - poznaj szczegóły oferty

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zespół proizolacje.pl dołożył wszelkich starań, aby dostępny asortyment cechował się różnorodnością. Dzięki temu w przygotowanej ofercie znajdziecie Państwo styropian EPS fasada marki Swisspor w takich wariantach, jak UNI, PLUS, MAX czy EPS 70. Każdy z nich wyróżnia się możliwością uniwersalnego zastosowania, a do jego produkcji wykorzystano wytrzymały i gwarantujący stabilną konstrukcję płyt polistyren. Wśród dostępnych propozycji znajdziecie Państwo styropian gładki lub z frezem.

Produkty marki Swisspor typu fasada od wielu lat znajdują zastosowanie w budownictwie. Należą one do jednych z najczęściej wykorzystywanych materiałów. Dobre właściwości termoizolacyjne oraz parametry gwarantują, że wykonane przy ich użyciu ocieplenie będzie skuteczne i niezawodne przez wiele długich lat. W asortymencie sklepu internetowego proizolacje.pl znajdziecie Państwo płyty o standardowych wymiarach, wynoszących 1000x500 mm. Naszym klientom oferujemy indywidualne dopasowanie wielkości styropianu do ich potrzeb oraz specyfiki izolowanej powierzchni. Zachęcamy do złożenia zamówienia!

pixel