Styropian fasadowy Yetico Gamma Fasada

Styropian fasadowy Yetico Gamma Fasada
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,044 [W/mK]
Grubość: 9 cm
Objętość opakowania [m3]: 0,27 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 3 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 6 szt.
opakowanie
m2
m3
46,49 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Styropian odpowiedni do izolacji cieplnych i akustycznych

Styropian fasadowy Gamma Fasada Yetico to nowoczesny materiał termoizolacyjny, o doskonałych właściwościach i parametrach technicznych. Przeznaczony do wykonywania izolacji cieplnych ścian wewnętrznych i zewnętrznych, w tym ścian fasadowych. Produkt posiada niski współczynnik przewodzenia ciepła ≤0,044 W/(m*K), a w wersji Passive ≤0,033 W/(m*K), dzięki czemu znajduje zastosowanie w nowoczesnym budownictwie pasywnym i energooszczędnym. Zapewnia ochronę przed utratą ciepła, nadmiernym przegrzaniem, a także wilgocią. Przyczynia się do powstawania znaczących oszczędności na ogrzewaniu, sięgających nawet rzędu 50%. Materiał tworzony metodą spieniania polistyrenu, przyjazny dla środowiska naturalnego, samogasnący.

Styropian fasadowy Gamma Yetico Fasada – zastosowanie

Styropian Gamma Fasada Yetico znajduje szerokie zastosowanie w nowoczesnym budownictwie jako materiał termoizolacyjny. Wykorzystywany jest m.in. do wykonywania izolacji cieplnych:

  • zewnętrznej – metodą lekką–suchą
  • zewnętrznej – metodą lekką–mokrą (BSO)
  • w konstrukcjach wewnętrznych ścianek działowych
  • podłóg między legarami
  • stropów od spodu z okładziną
  • lekkich stropów szkieletowych z okładziną
  • stropodachów wentylowanych
  • pomiędzy krokwiami

Można go stosować w budownictwie mieszkalnym, m.in. domów jedno- i wielorodzinnych, oraz budynków użyteczności publicznej.

Wymiary i parametry styropianu Gamma Fasada Yetico

Standardowe wymiary płyt styropianu fasadowego Gamma Fasada Yetico to 500×1000 mm, grubość od 10 mm do 300 mm – co 10 mm. Materiał można stosować w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Oferujemy płyty z gładkimi bokami, jak również z bokami frezowanymi, umożliwiającymi układanie „na zakładkę”. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na fachową pomocą przy wyborze odpowiedniego materiału termoizolacyjnego. Pomagamy również w oszacowaniu potrzebnej ilości danego produktu do wykonania założonych prac. Zamówienia niestandardowe wyceniane są indywidualnie – zapraszamy do kontaktu!

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,044 [W/mK]
Grubość
9 cm
Frezowanie
Nie
Objętość opakowania [m3]
0,27 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
3 m2
Ilość płyt w opakowaniu
6 szt.
Wymiar płyty
1000 mm x 500 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel