Styropian fasadowy Arbet Fasada Grafit

Styropian fasadowy Arbet Fasada Grafit
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,031 [W/mK]
Grubość: 11 cm frezowany
Objętość opakowania [m3]: 0,26 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 2,38 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 5 szt.
shipping_label: Arbet
opakowanie
m2
m3
74,83 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Arbet to jeden z polskich liderów w produkcji styropianów. Firma istnieje od 1990 roku i specjalizuje się głównie w produkcji płyt styropianowych lecz również bloków styropianowych czy kształtek dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Producent wielokrotnie nagradzany za utrzymywanie stabilnej jakości, ciągły rozwój działalność firmy, świadczą o tym choćby liczne Gazele Biznesu.

Styropian Arbet Fasada Grafit - zaufaj jakości polskiego producenta

Styropian fasadowy Arbet Fasada Grafit to to wysokiej jakości szare płyty styropianowe produkowane metodą spieniania polistyrenu o najwyższym parametrze cieplnym <= 0,031 W/(mK). Stosowany na fasadach w budownictwie energooszczędnym zarówno jedno i wielorodzinnym. W szczególności do skutecznej izolacji ścian wykonywanych metodą „lekką mokrą” (BSO, ETICS) lub „lekką suchą”. Także ścian szkieletowych, fasad wentylowanych lub trójwarstwowych zamkniętych. Także miejsc bardziej wymagających jak wieńce, ościeża, nadproża i inne miejsca narażone na powstanie mostków cieplnych. Płyty szarego styropianu ze względu na podwyższoną absorpcję promieni słonecznych w stosunku do zwykłych białych płyt styropianu należy zabezpieczać przed bezpośrednią ekspozycją na słońce. Zarówno w czasie transportu jak i magazynowania. Kontakt może spowodować wytopienia w płytach powodujące ich zniszczenie.

Styropian występuję w dwóch rodzajach krawędzi gładkiej i frezowanej. Celem uniknięcia tzw. mostków termicznych płyty aplikuję się z zachowaniem tzw. mijanki między nimi. Wszelkie informacje na temat transportowania i przechowywania znajdują się w dokumentacji produktu.

Należy pamiętać, że styropian nie może być stosowany w bezpośrednim kontakcie z substancjami działającymi destrukcyjnie na polistyren, np.: rozpuszczalniki. W razie wątpliwości lub jeżeli masz dodatkowe pytania, proszę pisać lub dzwonić – służymy fachową pomocą.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,031 [W/mK]
Wytrzymałość na rozciąganie - TR
100 kPa
Grubość
11 cm frezowany
Frezowanie
tak
Objętość opakowania [m3]
0,26 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
2,38 m2
Ilość płyt w opakowaniu
5 szt.
Wymiar płyty
484 mm x 984 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel