Styropian Fundamentowy Arbet Hydropian EPS P 100

Styropian Fundamentowy Arbet Hydropian EPS P 100
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,036 [W/mK]
Grubość: 26 cm
Objętość opakowania [m3]: 0,26 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 1 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 2 szt.
shipping_label: Arbet
opakowanie
m2
m3
85,39 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Arbet to jeden z polskich liderów w produkcji styropianów. Firma istnieje od 1990 roku i specjalizuje się głównie w produkcji płyt styropianowych lecz również bloków styropianowych czy kształtek dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Producent wielokrotnie nagradzany za utrzymywanie stabilnej jakości, ciągły rozwój działalność firmy, świadczą o tym choćby liczne Gazele Biznesu.

Nowoczesny styropian Arbet Hydropian EPS P 100

Hydropian EPS P 100 to nowoczesny produkt dedykowany do zastosowania m.in. na fundamentach w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Wytwarzany z polistyrenu hydrofobizowanego znajduje zastosowanie w miejscach szczególnie narażonych na silne, długotrwałe zawilgocenie. Posiada doskonałe parametry izolacyjności cieplnej oraz dużą odporność na obciążenia, nawet do >= 100 kPa przy 10% odkształceniu względnym. Właściwości dają możliwość jego stosowania w posadzkach na gruncie, ścianach piwnic, podmurówek, tarasach pracujących pod obciążeniem a także dachach płaskich.

Należy pamiętać, że styropian nie może być stosowany w bezpośrednim kontakcie z substancjami działającymi destrukcyjnie na polistyren, np.: rozpuszczalniki. Wszelkie informacje na temat aplikacji, prawidłowego przygotowania podłoża przed rozpoczęciem prac ociepleniowych znajdują się w dokumentacji produktu.

Zaleca się stosowanie do aplikacji kleju poliuretanowego, a przed zamocowaniem płyt styropianowych powierzchnia ścian fundamentów powinna zostać zabezpieczona warstwą izolacji przeciwwodnej. W razie wątpliwości lub jeżeli masz dodatkowe pytania, proszę pisać lub dzwonić – służymy fachową pomocą.

 

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,036 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
100 kPa
Nasiąkliwość wodą przy długotrwałym całkowitym zanurzeniu [WL(T)]
≤ 4%
Grubość
26 cm
Frezowanie
Nie
Objętość opakowania [m3]
0,26 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
1 m2
Ilość płyt w opakowaniu
2 szt.
Wymiar płyty
1000 mm x 500 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel