Styropian Fundamentowy Arbet Hydropian EPS P 150

Styropian Fundamentowy Arbet Hydropian EPS P 150
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,035 [W/mK]
Grubość: 5 cm frezowany
Objętość opakowania [m3]: 0,29 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 5,72 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 12 szt.
shipping_label: Arbet
opakowanie
m2
m3
119,49 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Arbet to jeden z polskich liderów w produkcji styropianów. Firma istnieje od 1990 roku i specjalizuje się głównie w produkcji płyt styropianowych lecz również bloków styropianowych czy kształtek dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Producent wielokrotnie nagradzany za utrzymywanie stabilnej jakości, ciągły rozwój działalność firmy, świadczą o tym choćby liczne Gazele Biznesu.

Czym jest hydropian?

Hydropian to nowoczesny produkt łączący trzy bardzo istotne cechy materiałów. Wytwarzany ze specjalnego hydrofobizowanego polistyrenu charakteryzuje się małą nasiąkliwością wody. Posiada doskonałe parametry izolacyjności cieplnej a dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii wytwarzania również dużą odporność na obciążenia, nawet do >= 150 kPa przy 10% odkształceniu względnym. Powyższe właściwości dają gwarancję i możliwość jego stosowania w trudnych warunkach jak posadzki, podłogi na gruncie, ławy i fundamenty, dachy płaskie odwrócone oraz dachy zielone czy tarasy.

Należy pamiętać, że styropian nie może być stosowany w bezpośrednim kontakcie z substancjami działającymi destrukcyjnie na polistyren, np.: rozpuszczalniki. Wszelkie informacje na temat aplikacji, prawidłowego przygotowania podłoża przed rozpoczęciem prac ociepleniowych znajdują się w dokumentacji produktu.

Zaleca się stosowanie do aplikacji kleju poliuretanowego, a przed zamocowaniem płyt styropianowych powierzchnia ścian fundamentów powinna zostać zabezpieczona warstwą izolacji przeciwwodnej. W razie wątpliwości lub jeżeli masz dodatkowe pytania, proszę pisać lub dzwonić – służymy fachową pomocą.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,035 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
150 kPa
Nasiąkliwość wodą przy długotrwałym całkowitym zanurzeniu [WL(T)]
≤ 3%
Grubość
5 cm frezowany
Frezowanie
tak
Objętość opakowania [m3]
0,29 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
5,72 m2
Ilość płyt w opakowaniu
12 szt.
Wymiar płyty
484 mm x 984 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel