Styropian fasadowy Arbet Fasada FS 15

Styropian fasadowy Arbet Fasada FS 15
Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda: λD– 0,038 [W/mK]
Grubość: 10 cm frezowany
Objętość opakowania [m3]: 0,29 m3
Ilość [m2] w opakowaniu: 2,86 m2
Ilość płyt w opakowaniu: 6 szt.
shipping_label: Arbet
opakowanie
m2
m3
73,84 zł
/ opakowanie

Masz pytania bądź chcesz złożyć zamówienie telefonicznie ? Zadzwoń lub napisz do nas !

Tel : 690 533 333

Adres email : sklep@proizolacje.pl

 

Arbet to jeden z polskich liderów w produkcji styropianów. Firma istnieje od 1990 roku i specjalizuje się głównie w produkcji płyt styropianowych lecz również bloków styropianowych czy kształtek dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Producent wielokrotnie nagradzany za utrzymywanie stabilnej jakości, ciągły rozwój działalność firmy, świadczą o tym choćby liczne Gazele Biznesu.

Styropian fasadowy Arbet Fasada FS 15 w świetnej cenie!

Styropian Arbet Fasada FS 15 to wysokiej klasy produkt styropianowy dedykowany do aplikacji na fasadach jak również w miejscach wymagających przenoszenia średnich obciążeń mechanicznych.. Dzięki deklarowanemu parametrowi izolacji cieplnej <= 0,038 W/(mK) i odporności ściskającemu ≥ 70 kPa płyty mogą być stosowane w izolacji ścian zewnętrznych w zespolonych systemach ocieplenia ETICS (metoda „lekka mokra”, bezspoinowy system ocieplenia BSO) oraz między innymi do izolacji termicznej dachów stromych pomiędzy krokwiami, dachów stromych pod konstrukcją nośną
dachów stromych na konstrukcji nośnej oraz pod pokrycie dachówką.

Styropian występuję w dwóch rodzajach krawędzi, gładkiej i frezowanej. Celem uniknięcia tzw. mostków termicznych można użyć styropian z krawędzią frezowaną a płyty na elewacji należy układać z mijanką tzn. z przesunięcie względem siebie. Wszelkie informacje na temat przechowywania czy przygotowania produktu przed aplikacją znajdują się w dokumentacji produktu.

Należy pamiętać, że styropian nie może być stosowany w bezpośrednim kontakcie z substancjami działającymi destrukcyjnie na polistyren, np.: rozpuszczalniki. W razie wątpliwości lub jeżeli masz dodatkowe pytania, proszę pisać lub dzwonić – służymy fachową pomocą.

Współczynnik przewodzenia ciepła - Lambda
λD– 0,038 [W/mK]
Naprężenia ściskające przy 10% odkształceniu względnym - CS(10)
70 kPa
Wytrzymałość na rozciąganie - TR
120 kPa
Grubość
10 cm frezowany
Frezowanie
tak
Objętość opakowania [m3]
0,29 m3
Ilość [m2] w opakowaniu
2,86 m2
Ilość płyt w opakowaniu
6 szt.
Wymiar płyty
484 mm x 984 mm
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Dodaj swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel